آرایش و زیباییبارداری و زایمانپوستجنسی و زناشواییسلامت

فواید جوان سازی واژن که از آنها بی خبر هستید

شاید صحبت و گفت و گو در مورد واژن عجیب و غیرعادی به نظر برسد اما باید بدانید که واژن فقط یک اندام جنسی نیست بلکه بخش مهمی از بدن یک زن است که وظیفه ی مهمی  ایفا می کند. بنابراین باید برایش ارزش قائل شوید و از وجودش متشکر باشید . چرا که همین واژن است که دلیل زنانگی ، زیبایی و خاص بودن شماست . احساس خوبی به این عضو حساس داشته باشید و به زیبایی و سلامتی اش اهمیت بدهید . اگر در این قسمت احساس ناراحتی یا عدم اعتماد به نفس می کنید نترسید و با صدای بلند بازگو کنید . حتما راه حل معقولی برای رفع مشکل شما وجود دارد . بعد از رفع مشکل ،مطمئن باشید که اعتماد به نفس شما دوچندان خواهد شد  . پس مشکل این بخش خصوصی را نادیده نگیرید. در ادامه با جوان سازی واژن آشنا می شوید.

جوان سازی واژن چیست؟

جوان سازی واژن که به واژینوپلاست معروف است . شاید به نظرتان پیچیده بیاید اما معنی آن روشن و ساده است . این روش ، نوعی جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی است که روی کانال واژن انجام می گیرد . واژینوپلاستی روش جوان سازی واژن است . زایمان طبیعی و کهولت سن باعث شل شدن و افتادگی واژن می شود و واژن سفتی و زیبایی خود را ازدست می دهد . با روش جوان سازی واژن علاوه بر عضلات داخلی می توان پوست و بافت خارجی آن را نیز جراحی کرد .

جوان سازی واژن چگونه انجام می شود ؟

واژن اندامی است که خالق زندگی است و عشق و لذت را برای زنان فراهم می آورد و هیچ لذتی بالاتر از عشق ورزیدن و مادر شدن نیست . این اندام حیرت انگیز ممکن است بعد از انجام زایمان طبیعی زیبایی خود را از دست بدهد . زایمان طبیعی  باعث کشش بافت های داخلی و خارجی می شود و در مواردی بافت های خارجی و داخلی را از هم  جدا می کند . جوان سازی واژن این عضلات را به هم متصل می کند که سبب تنگ تر و سفت تر شدن واژن می شود . در این روش پوست اضافی را از داخل و خارج واژن بر می دارند و در نتیجه ظاهر آن جوان و زیباترمی شود . بیمارانی که واژن شل و بدفرم دارند حتما بعد از انجام این عمل از دیدن اندام خصوصی خود لذت می برند و حس اعتماد به نفس به آنها برمی گردد.

روش غیر جراحی جوان سازی واژن

اگر آمادگی ندارید که عمل جراحی را انجام دهید می توانید از روش های غیر جراحی استفاده کنید . اولین گزینه غیر جراحی لیزر جوان سازی واژن است که خشکی و سوزش واژن را کاهش می دهد . و شلی وگشادی آن را کم می کند.  در این روش کانال واژن تنگ تر می شود و در نتیجه بی اختیاری ادرار رفع می شود و درنتیجه واژن شما به شکل سابق بر می گردد و جوان سازی اتفاق می افتد .

روش دوم به  sweet spot shot  معروف است که توانایی ارگاسم را افزایش می دهد . و دراین روش یک سری فاکتورهای رشد در کلیتوریس و واژن فوقانی تزریق می شود که خود مسئول ارگاسم و پاسخ جنسی است . در این روش با افزایش میل جنسی و بهبود احساس کلی در حین رابطه جنسی روبه رو می شوید . این روش بدون درد است و نیاز به بی هوشی ندارد . در مقاله ی بعدی بیشتر در مورد این روش گفت و گو می کنیم .

5 تا از مزایای جوان شدن واژن

متناسب با نیاز شما تنگی واژن برمی گردد

بهبود کلی وضعیت واژن

افزایش رضایت جنسی

ایجاد لذت در فرد متقابل

بیماری هایی چون بی اختیاری ادراری رفع می شود

با انجام جوان سازی واژن حس زنده بودن خواهید کرد

جوان کردن  واژن حس اعتمادبه نفس از دست رفته ی شما را که به علت ظاهر فرسوده و شل واژن به وجود آمده بود به شما برمی گرداند . یکی از رایج ترین نگرانی های از دست دادن احساس و میل جنسی ، فرزند آوری است . با جوان سازی واژن ، ارگاسم بهتر و لذت بخش تری را تجربه کنید و با افزایش اعتماد به نفس کیفیت زندگی خود را ارتقا ببخشید و شادتر زندگی کنید . این که کدام روش ( جراحی یا غیر جراحی ) را برای بهبود وضعیت واژن خود به کار بگیرید تنها یک متخصص می تواند شما را راهنمایی کند تا با احیای زندگی جنسی و سلامت خود به یک انسان شادتر و موفق تری تبدیل شوید .

مقاله دیگر بانو مگ درباره 10 روش کارآمد و موثر برای روشن تر کردن واژن شاید برایتان جالب باشد. 
بخوانید

منبع : https://www.beverlyfischer.net/blog/vag-rejuvenation-benefit

اگر این مقاله برای شما مفید بود امتیاز دهید
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا