جنسی و زناشواییسلامت

روش غیر جراحی ارگاسم شات (O shot) یا(sweet spot shot )

زنان در طول زندگی خود از لحاظ روحی و جسمی تغییرات بسیاری را تجربه می کنند . این تغییرات ، سلامت جسمی و روحی آنها را تحت تاثیر قرار می دهد. مثلا : زن شدن ، مادر شدن ، تغییرات هورمونی و پیری مواردی هستند که در طول زندگی ، هر زنی با آن روبه رو می شود و خود را با آن وقف می دهد. حتما متوجه شده اید که بعضی روزها حال بهتری دارید ولی بعضی از روزها این طور نیستید . همه ی این ها به علت تغییرات هورمونی است که در بدن شما ایجاد می شود . همان طور که سطح هورمون ها در بدن شما تغییر می کند ، احساسات جنسی شما نیز عوض می شود و متغیر است . شما و بسیاری از زنان با این مسائل روبرو هستید ولی از در میان گذاشتن آن با پزشک احساس خجالت می کنید . اگر شما از افرادی هستید که احساسات مشابهی دارید نگران نباشید و بدانید که گزینه های درمانی زیادی برای شما وجود دارد . هرچه بیشتر در مورد گزینه های درمان مطالعه کنید و با دیگران مشورت کنید به راه حل های بهتری دست پیدا می کنید و به راحتی می توانید مشکلات تان را حل کنید. در ادامه با ارگاسم شات آشنا می شویم.

ارگاسم شات (sweet spot shot ) چیست ؟

همان طور که در مقاله ی قبل در مورد آن صحبت کردیم برای مشاهد مقاله فواید جوان سازی واژن اینجا کلیک کنید ارگاسم شات روشی برای جوان سازی واژن است که هدف آن افزایش میل جنسی و بهبود احساس شما در حین رابطه ی جنسی است . اساسا در این روش متخصص مقدار کمی از خون شما را گرفته و دوباره به بخش هایی از بدن خودتان تزریق می کند که این تزریق معمولا در اطراف واژن صورت می گیرد . در واقع در این روش پلاکت و PRP ( پلاسمای غنی از پلاکت ) از گلبول های سفید و قرمز جداسازی می شود و در دوناحیه که از مهم ترین نقاط برای برقراری رابطه ی جنسی هستند تزریق می شود .در نتیجه با تحریک واژن فعالیت سیستم ارگاسم بیشتر می شود . هدف این است که پلاکت های حاوی پلاسما به عنوان محرک رشد به کار گرفته شده وسپس  این پلاکت ها به واژن تزریق می شوند و دیواره ی  آن را محکم می کنند و در پی آن سستی ، شلی و خشکی واژن برطرف می شود . در این روش درمانی علاوه بر افزایش میل جنسی مشکلاتی چون بی اختیاری ادراری ، درد ناشی از زایمان ، لیکن اسکلروزیس و سیستیت مزمن بینابینی رفع می شود .

فواید ارگاسم شات Sweet spot shot  چیست ؟

این روش نه تنها میل جنسی را افزایش می دهد بلکه  مزایای بسیاری دارد . مدت زمان درمان یک ساعت است و بیماران مجاز هستند که فعالیت های روزمره ی خود را بلافاصله بعد از درمان شروع کنند. بهبودی سریع اتفاق می افتد به طوریکه  حتی در مواردی بهبودی بعد از یک روز گزارش شده است بنابراین طول مدت درمان کوتاه است . و معمولا بعد از چند روز نتیجه ی ایده آل دریافت می شود . علاوه براین چون خون شما برای درمان گرفته می شود ، می تواند سایر مسائل نگران کننده مثل تغییر در سطح هومون ها ، عملکرد متابولیک غده ی فوق کلیه آزمایش شود تا اگر مشکلی هم داشتید رفع شود . بنابراین این روش خودش نوعی چک آپ سلامت برای شما محسوب می شود . این روش بدون درد است و نیاز به بیهوشی ندارد . بنابراین با آرامش و خیال راحت از این گزینه ی درمانی استفاده کنید .

آیا روش درمانی ارگاسم شات برای شما مناسب است ؟

Sweet spot shot (ارگاسم شات)  یک روش درمانی فوق العاده است برای زنانی که از رابطه ی جنسی خود لذت نمی برند و افرادی که با کمبود میل جنسی روبه رو هستند یا از رابطه ی دردناک با احساس سوزش و خارش خسته شده اند  . زمان بهبودی در این روش کوتاه است بنابراین برای افرادی که به دنبال یک روش با بهبودی سریع هستند مفید است . ناگفته نماند که اغلب افراد به دنبال روش طبیعی برای حل مشکلات خود هستند و همان طور که گفته شد این روش کاملا طبیعی و بی خطر است . دلایل شما هرچه باشد باید بدانید که تعداد بی شماری از زنان دقیقا همان مشکلی را داشته اند که شما در حال حاضر دارید ولی سکوت نکردند و برای  رفع مشکل خود اقدام کردند و به نتیجه مطلوب دست پیدا کرده اند پس شما هم شجاع باشید و با صدای بلند مشکلات خود را بازگو کنید تا به یک راه حل معقول برسید .

منبع : https://www.google.com/amp/s/www.beverlyfischer.net/blog/sweet-spot-shot%3fhs_amp=true

 

اگر این مقاله برای شما مفید بود امتیاز دهید
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا