آرایش و زیباییسبک زندگی

8 راه حل جذاب بودن و جذب دیگران به سمت خود

اول باید از خود بپرسید که هدفم از جذابیت چیست ؟ ما چند دلیل را برای شما بازگو می کنیم . مردها 5 برابر بیشتر عاشق زنان جذاب می شوند تا زنان زیبا . فارغ از اینکه هم اکنون نسبت به خود چه احساسی دارید،  همه ی ما می توانیم جذابیت را در خود ایجاد کنیم زیرا که مثل زیبایی ذاتی و موروثی نیست! برای جذاب بودن و جذاب شدن و جذب دبگران با ما همراه باشید.

اگرسعی کنید که فرد جذابی باشید خواهید دید که رفتار دیگران نسبت به شما تغییر خواهد کرد . در این مقاله به معنای واقعی جذابیت پی خواهید برد ( جذابیت روحی و جسمی ) . برای جذاب بودن باید قدم هایی را بردارید . در ابتدا باید وقت بگذارید و یک زن جذاب را در ذهن خود مجسم کنید . شاید این زن جذاب یک فرد مشهور ، بازیگر یا یکی از دوستانتان باشد . شاید هم بهترین دوستتان . البته شاید در ذهن شما یک مرد متصور شود . بعضی از مردان واقعا جذاب هستند ، البته روانشناسان معتقد هستند که مردان ویژگی کاریزماتیک دارند و زنان جذابیت . حتما برایتان پیش آمده است که وقتی یک زن جذاب را می بینید ،احتمالا با خود می گویید خوش به حالش ، چه بی دردسر جذاب است! این طور به نظر می رسد که جذابیت یک خوش شانسی است و هدیه ای است از طرف خدا . ولی واقعا این طور نیست . شاید شما هم جذاب باشید ولی از این موضوع بی خبر باشید . پس خوب است که معنای واقعی جذاب بودن را بدانید . تا اعتماد به نفس خود را افزایش دهید .

جذابیت زنانه چیست ؟

جذابیت نوعی قدرت جادویی است که به واسطه ی آن می توانید دیگران را افسون کنید . در سطح ابتدایی همه ی انسان ها دارای این ویژگی هستند و می توانند به یک نحوی انسان های دیگر را به خود جذب کنند . در واقع هر زنی می تواند تاثیر جادویی برروی دوستان ، همسر وبستگان خود بگذارد . ممکن است همه ی ما به نوعی با هم متفاوت باشیم ولی همه ی ما احساس درد و لذتی را در زندگی مان تجربه کردیم و نیازهای مشترکی داریم .

8 راه برای اینکه در نگاه دیگران جذاب باشیم

جذابیت به شکل شگفت انگیزی در زندگی ما حائز اهمیت است .چرا که کمک می کند بتوانیم یک رابطه ی عمیق و پایداری با دیگران برقرار کنیم . و روی آنها نفوذ داشته باشیم . حتما افرادی را دیده اید که به قول معروف مهره ی مار دارند و کوچک و بزرگ را جذب خود می کنند. جذابیت در آنها سبب نشاط ، شادمانی و لذت در دیگران می شود . در حالی که این 8 راه را مورد مطالعه قرار می دهید به یاد داشته باشید که لازم نیست همه ی اینها را فورا اجرا کنید . به خودتان سخت نگیرید و پله پله پیش بروید .

همه چیز نباید جدی گرفته شود سعی کنید شوخ طبعی خود را حفظ کنید

اگر همیشه مضطرب باشید ، تاثیر جادویی تان کم می شود . اما اگر همیشه لبخند به لب داشته باشید ، دیگران جرات می کنند به شما نزدیک شده و با شما وارد رابطه شوند . و در واقع کلید اول جذاب بودن داشتن چهره ی مهربان و خنده روست. اگر لبخند به لب داشته باشید و همه چیز را آسان بگیرید دیگر کسل کننده به نظر نمی رسید. انسان های خشک و عبوس کسل کننده هستند. و دوستان کمتری دارند ( ناظم مدرسه که حتما به یادتان هست ). اگر گاهی احساس خوبی ندارید و چیزی شما را ناراحت کرده ، می توانید یک ویدئو ی خنده دار از یوتیوب ببینید تا روحیه تان عوض شود و خنده بر لبانتان برگردد.

راضی نگهداشتن همه، کار غیر ممکنی است

اینکه کسی از شما خوشش نمی آید یا شما را ناراحت می کند مشکل اوست . فقط روی خودتان تمرکز کنید . انسان های جذاب به نظرات دیگران اهمیت نمی دهند،چرا که هرچه بیشتر نگران این مسائل باشید ،کمتر روی خودتان متمرکز می شوید . یک زن جذاب فقط در مواقع لازم وقت وانرژی خود را صرف ایجاد رضایت در دیگران می کند . در غیر این صورت تمرکزش را روی خودش معطوف می کند و قدرت جذبه ی خود را ارتقا می بخشد . زندگی کوتاه است خیلی وسواس به خرج ندهید و از خودتان غافل نشوید . شما تنها قهرمان زندگی خودتان هستید و مسئول راضی نگهداشتن همه نیستید . پس زمان را صرف خودتان کنید . با خود بگویید می توانم کاری برایش انجام دهم ؟ خیر . پس رهایش کنید . بعضی ها عادت دارند که دائم اشکال تراشی کنند ، آنهارا به حال خودشان بگذارید .

برای جذاب بودن انرژی خود را بالا ببرید

در تعامل با دیگران سعی کنید سطح انرژی خود را به سطح انرژی او برسانید . یا اگر بیشتر از او انرژی داشته باشید تا رابطه تان قوی تر شود . اگر قصد دارید با کسی ارتباط عمیقی برقرار کنید و او را جذب خود کنید ، حرکاتش را زیر نظر بگیرید و مانند آینه حالت ها و رفتارهای او را تقلید کنید . اگر چیزی را با هیجان تعریف می کند شما نیز خود را هیجان زده نشان دهید و اگر ناراحت است با او هم دردی کنید تا احساس تان نزدیک باشد . اگر طرف مقابل چیزی می گوید که برایتان نامفهوم است با حوصله از او سوال بپرسید که این خودش نشان می دهد که با دقت حرف هایش را گوش می کنید . انرژی خود را حفظ کنید و احساستش را درک کنید و با غرایز خود همراه شوید . پس تنها نباید حضور جسمی داشته باشید بلکه روح و جانتان را با او همراه کنید .

مثبت اندیش باشید و همیشه نیمه ی پر لیوان را بنگرید

مطمئن باشید که هر اتفاقی که برایتان پیش می آید نقطه ی مثبتی نیز دارد به دنبال آن مثبت ها بگردید و از منفی ها چشم پوشی کنید. تا انرژی تان بیهوده هدر نرود. مطمئن باشید هیچ کدام از افراد جذابی که در ابتدا در ذهن خود مجسم کردید منفی نگر نیستن وگرنه نمی توانستند دیگران را به خود جذب کنند و قدرت جاذبه شان کم می شد . بنابراین رشد خواهید کرد و افسردگی و افکار بیهوده را از خود دورکنید و درنتیجه ی آن همیشه خنده رو خواهید بود و دیگران افسون خنده های واقعی شما می شوند .

برای جذاب بودن حضور داشته باشید و تماس چشمی برقرار کنید

اگربا کسی گفت و گو می کنید و قصد دارید ارتباط خود را ماندگار کنید . در هنگام گفت و گو هرگز به فضای اطراف خیره نشوید و مستقیم به صورتش نگاه کنید . اگر خودتان صحبت کنید و دیگران به اطراف نگاه کنند چه احساسی به شما دست می دهد . حتما به فرد مقابل می گویید داری گوش می کنی ؟ اوهم مشخصا می گوید بله . ولی شما مطمئن هستید که خوب گوش نمی کرد. عدم حضور روحی، با جذابیت منافات دارد.

جذابیت را با کاریزماتیک بودن اشتباه نگیرید

یک زن فوق العاده که اعتماد به نفس خوبی نیز دارد می تواند هردو ویژگی را در خود پرورش دهد . نوع اول جذابیت به گونه ای است که شما بر دیگران متمرکز می شوید تا آنها را راضی و خشنود کنید و نوع دیگر مربوط به این است که متمرکز بر خودتان باشید و تا حدی به خود اهمیت دهید که دیگران به طور خود به خود جذب شما شوند. تا به حال برایتان پیش آمده است که با دوستی ملاقات کنید که از رفتارش خوشتان نیاید واین که به شما اهمیت نمی دهد ولی شما جذبش شده اید و چیزی در وجود او ، شما را افسون کرده است. و هرچه می خواهید به او فکر نکنید نمی شود. پس شما با اهمیت و توجه به خود می توانید یک شخص کاریزماتیک شوید و دیگران را به خود جذب کنید. شاید خودخواهی باشد ولی خود نوعی از جذابیت است. یک زن جذاب واقعی می تواند هردو را باهم داشته باشد و لازم ندارد که خود را به دیگران ثابت کند. کافی است که اعتماد به نفس کافی داشته باشید. به طور کلی این افراد این قدرت را دارند که در دیگران احساس رضایتمندی ایجاد کنند و به آنها انرژی بدهند. افرادی که متمرکز بر خود هستند در عین حال شما را جذب خود می کنند. قادر هستند با دیگران ارتباط خوب و پایداری برقرار کنند و اینجاست که شما معنای واقعی جادو و افسون را درک می کنید. این که یک فرد قادر باشد شادی واقعی را در خود و دیگران ایجاد کند.

برای جذاب بودن گاهی بچه شوید

بچه ها اغلب با نشاط هستند و روحیه ی خوبی دارند . کودکان به آنچه دیگران فکر می کنند اهمیت نمی دهند و کار خود را انجام می دهند . کمی تابو باشید . بچه ها بی گناه ، ماجراجو و خود واقعی خودشان هستند . نقاب ندارند و بی غل وغش هستند . اگر مثل آنها باشید قطعا جذاب خواهید بود . چرا که بچه ها باعث شادی می شوند . وقتی در کنارشان هستید می خندید و خوشحال هستید . پس جذب این انرژی و خنده های واقعی آنها می شوید .

از زن بودن خود لذت ببرید

تمام صفاتی را که شما را زن و زنانه می کند ، پررنگ کنید .گاهی بچرخید ، برقصید و از زن بودنتان لذت ببرید . این گونه برای مردان جذاب تر خواهید بود . اصلا احساس شرم و گناه نکنید چرا که موهبتی خدادادی در وجود شماست . عاشق زنانگی تان باشید و این عشق را به دیگران انتقال دهید . موهایتان را باز کنید و دل فریب باشید . این کار شما را احمق نشان نمی دهد بلکه جذابیت شما را به رخ دیگران می کشد . علی الخصوص برای مردان . چرا که آنان موجودات بصری هستند و همه چیز در ظاهر و چشمانشان خلاصه می شود ، پس با ظاهری جذاب قاپ آنها را بدزدید .

 

منبع : https://www.thefemininewoman.com/8-keys-to-instant-charm

 

اگر این مقاله برای شما مفید بود امتیاز دهید
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا