روانشناسیسبک زندگی

ویژگی های زنان شاد و موفق

10 ویژگی زنان خوشحال و خوشبخت

این هفته ما بر شاد بودن تمرکز کرده ایم  و می خواهیم با ویژگی های زنان شاد و موفق بیشتر آشنا شویم.یاد می گیریم که چگونه درلحظه بسیار خوشحال باشیم. خواه مجرد باشیم یا متاهل، دارای هفت فرزند باشیم یا هیچ فرزندی نداشته باشیم.

هریک از ما با چالش ها، آزمایش ها و روزهای واقعا سخت روبرو هستیم. زندگی هرروز پرازچالش های تازه است. غم یا شادی را برایمان رغم می زند. این ما هستیم که تعیین می کنیم خوشحال یا ناراحت باشیم. مشکلات هر چقدرهم که بزرگ باشند. ما قادر به شکست دادن آنها هستیم و برای همین پا به این جهان گذاشتیم.

اگر از زن بودن خود راضی نیستیم ، چگونه باید به خانواده هایمان در یافتن شادی کمک کنیم؟ ما ابتدا باید مراقب خود باشیم و دریابیم که چه کسی هستیم. بنابراین می توانیم آن شادی را با خانواده، دوستان و حتی جهان به اشتراک بگذاریم!

ویژگی های زنان شاد و موفق
ویژگی های زنان شاد و موفق که احساس خوشبختی می کنند

10 ویژگی زنان شاد و موفق

در این جا می خواهیم با 10 ویژگی زنان شاد و موفق آشنا شویم. شما سعی کنید هر هفته بر یکی از این عادات تمرکز کنید و تمرین کنید تا این ویژگی ها را در خود تقویت کنید. با تمرین مداوم شما نیز می توانید خوشبخت و خوشحال شوید.و مشکلات را نادیده بگیرید و از سد آنها بگذرید.

1. صبح ها زود از خواب بیدار شوید

آیا می دانستید به احتمال زیاد یک روز شادتر و موفق تری پیش رو خواهید داشت اگر صبح ها زود بیدار شوید. فقط با بیدار شدن زود هنگام و بلند شدن از رختخواب به طور منظم احساس شاداب تری در شما ایجاد می شود. گاهی اوقات خسته هستیم و دوست داریم بیشتر بخوابیم پس کمی بیشتر استراحت می کنیم. مساله ای نیست اما این عادت را در خود ایجاد کنیم که صبح ها زود از خواب بیدار شویم.

افراد شاد در ساعتی مناسب به خواب می روند ، 7-8 ساعت می خوابند و سرحال و آماده برای روز جدید از خواب بیدار می شوند.

2. همیشه لبخند بر لب داشته باشیم

یکی از ویژگی های زنان شاد و موفق داشتن لبخند است. زنان شاد همیشه لبخند بر لب دارند. بعد از بیدار شدن و دوش گرفتن کاری را انجام دهید که به شما احساس خوبی می دهد. 30 دقیقه ی اول بعد از بیدار شدن، لبخند به لب داشته باشید تا ناخودآگاه شما با لبخند خو بگیرد.

بعد از آن می توانید رادیو را روشن کنید و یک موسیقی آرام بخش گوش دهید تا روز خود را بسازید. جلوی آینه بایستید و به خود لبخند بزنید و خود را تحسین کنید. موهایتان را شانه کنید و از زیبایی خود لذت ببرید.

۳. آنها به عیب و نقص ها کمتر توجه می کنند

زنان شاد می دانند که زندگی بی عیب و نقص نیست. آنها دیگران را قضاوت نمی کنند. در واقع ، آنها تقریباً همه کسانی را که با آنها در تماس هستند دوست دارند. آنها به دنبال خوبی در همکاران خود، اعضای خانواده و حتی خودشان هستند. آنها عیب های دیگرا را نادیده می گیرند. و به آنها بی توجهی می کنند. چرا که می دانند همه ی انسان ها نقص هایی در وجود خود دارند. و این نقص ها آنها را منحصر به فرد کرده است.

4. زنان خوشبخت متواضع هستند

یکی دیگر ازویژگی های زنان شاد و موفق فروتنی است. ما نباید بیش از حد مغرور باشیم . هیچ کس نمی خواهد با انسان های خود بزرگ بین معاشرت کند. البته زنان شاد به کاری که انجام می دهند افتخار می کنند. آنها وقتی کاری را انجام می دهند تشخیص می دهند. کارهایی را که شروع می کنند به پایان می رسانند. و آنها همیشه سعی می کنند بهتر شوند. در بالاترین درجه بازهم سعی می کنند به سطح بالاتری برسند. و متوقف نمی شوند.

5. آنها پویا هستند

پویایی از دیگر ویژگی های زنان شاد و موفق است. زنان موفق از خانه بیرون می روند . ورزش و پیاده روی می کنند. تا نشاط روزانه ی خود را حفظ کنند.

اگر همین طور در رختخواب دراز بکشیم و کاری انجام ندهیم . کسل می شویم و بقیه روز خود را بی رمق و بی حوصله خواهیم بود.

6. زنان خوشبخت بهترین دوست خودشان هستند

ما می توانیم بدترین دشمن خود یا بهترین دوست خود باشیم . تصمیم با شماست. اجازه ندهید ذهن شما به شما بگوید خوشحال نباشید. شما سزاوار یافتن شادی هستید. افراد شاد بهترین دوست خودشان هستند. آنها به آنچه هستند افتخار می کنند و به کارهایی که هر روز انجام می دهند اطمینان دارند. در مورد خود بسیار مثبت اندیش باشید.

7. زنان موفق و خوشبخت با افراد شاد می گردند

این درست است که محیط اطراف شما می تواند بر شما اثر مستقیم بگذارد. آیا می دانید که اگر دائماً با افراد منفی نگر نشست و برخاست کنید چه اتفاقی می افتد؟ احتمال خیلی قوی شما نیز منفی نگر خواهید شد. ناخودآگاه انسان آنچه را که زیاد در معرضش باشد باور و تکرار می کند. با کسانی باشید که شما را ارتقا می دهند و باعث می شوند احساس بهتری داشته باشید.

8. آنها قدردان هستند زنان شاد شکرگزار هستند

شاکر بودن یکی دیگر ازویژگی های زنان شاد و موفق است . آنها تشخیص می دهند که هر روز یک نعمت است. آنها از کلمه “شانس” استفاده نمی کنند. زنان خوشبخت و موفق می دانند که همه چیز به دلیلی اتفاق می افتد و خوشحال هستند. آنها نعمت هایی را که دریافت می کنند تک تک قدردانی می کنند. و همیشه شکرگزار این نعمت ها هستند.

9. آنها آرامش دارند و به آرامی کارها را پیش می برند

داشتن آرامش  یکی دیگر از ویژگی های زنان شاد و موفق است. اغلب اوقات احساس می کنیم که کارهای زیادی برای انجام دادن داریم. به خود استراحت دهید. برای بوییدن گل رز وقت بگذارید. احساس نکنید که باید همه کارها را در یک روز انجام دهید. زنان شاد خود را با دیگران مقایسه نمی کنند. آنها می دانند خود را می شناسند. کاری را که برایشان بهتر است انجام می دهند.

10. آنها از همه چیز بهترین را به دست می آورند

تنها راه گذر از زندگی این است که بخندید و لذت ببرید یادبگیرید و از مشکلات گذر کنید. غم و گریه فقط احساسمان را خراب می کند. ما لایق بهترین ها هستیم پس باید بهترین ها را به دست آوریم .این مهم میسر نمی شود مگر با لبخند و احساس خوب داشتن.

مقاله ی پیشنهادی : آیا زنان زیبا در شغل خود موفق تر هستند ؟

 منبع : https://www.todaysthebestday.com/10-habits-of-a-happy-woman/

اگر این مقاله برای شما مفید بود امتیاز دهید
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا