ازدواججنسی و زناشواییسلامت

آنچه باید در مورد کاندوم های دهانی بدانید!

دو نوع کاندوم دهانی در بازار موجود است که هدف هردو ایجاد مانع برای ورود میکروب ها به دهان است . برخلاف تصور عموم که فکر می کنند هر چیزی وارد دهان شود توسط بزاق دهان یا اسید معده از بین میرود ولی حتما هنگام مسواک زدن متوجه خونریزی لثه و ایجاد زخم های کوچک در لثه هایتان شده اید که خود برای جذب میکروب های خارجی به دهان کافی هستند . استفاده از کاندوم های دهانی مانع از ورود این میکروب ها به دهان می شوند . کاندوم های دهانی و سد دندانی دو نوع از این کاندوم ها هستند که بسیار متنوع و طعم دار هستند تا این رابطه را برای شما لذت بخش تر کنند. حتما متوجه شدید که آلت های تناسلی و مقعد بوی خوشایندی ندارند ولی با وجود این کاندوم ها لذت رابطه تان دو چندان می شود . شاید ابتدا برایتان غیر معمول و عجیب بیاید ولی به مرور زمان به آنها عادت می کنید و وجودشان را ضروری می دانید .

رابطه ی جنسی دهانی شاید برای عده ای لذت بخش تر باشد چرا که خطر بارداری درآن وجود ندارد و زنان در رابطه ی جنسی دهانی زود تر به ارگاسم می رسند. در مقالات پیشین در مورد بیماری های مقاربتی مفصل گفت و گو کردیم (برای مشاهده مقالات بیماری های مقاربتی اینجا کلیک کنید )که این بیماری ها که شامل : سوزاک ، سفلیس ، کلامیدیا ، زگیل تناسلی ، تبخال ، تریکومونیازیس هستند در رابطه ی جنسی بدون حفاظ از فرد مبتلا به فرد سالم منتقل می شوند. خطر ابتلا به این بیماری ها در رابطه ی جنسی دهانی بسیار کمتر است ولی باز هم خطر وجود دارد . پس برای رفع این خطرات باید از کاندوم های دهانی استفاده کنید که امروزه در بازار موجود هستند و شما می توانید به صورت آن لاین آنها را خریداری کنید .

این کاندوم ها مربعی شکل هستند، از جنس لاتکس یا پلی اورتان که بین دهان یک فرد و دستگاه تناسلی فرد دیگر قرار می گیرد . سعی کنید از کاندوم های بدون روان کننده استفاده کنید  چرا که کاندوم همراه با روان کننده باعث سوزش و بی حسی زبان می شوند . خودتان می توانید قبل از مصرف این کاندوم ها از دو قطره روان کننده ای مثل آب یا قطره ی آنالینگوس استفاده کنید . دوقطره روان کننده  بر سر آلت تناسلی بزنید.

استفاده از این کاندوم ها ساده است . شما می توانید قطعه ی لاتکس را روی ولوا یا مقعد قرار دهید و همسر یا شریک جنسی شما آن را محکم نگه دارد . این کاندوم ها را از وسط قیچی کنید و آرام روی ناحیه ی مورد نظر قرار دهید . شاید بار اول برایتان جالب نباشد اما کم کم به آن عادت می کنید . حتما پیش از استفاده از این کاندوم ها با شریک خود گفت و گو کنید تا از مزایای استفاده از این کاندوم ها باخبر شود و احساس ناخوشایند کم کم برطرف شود به خصوص وقتی متوجه ایجاد امنیت شود . اگر به لاتکس آلرژی دارید ، می توانید از سایر جنس های این کاندوم یا سدهای دندانی استفاده کنید . قبل از مصرف حتما تاریخ انقضای این محصولات را بررسی کنید .

کاندوم های دهانی را با احتیاط از بسته خارج کرده و از نظر پارگی چک کنید . آن را صاف روی واژن یا مقعد قرار دهید و مواظب باشید آن ها را نکشید . با استفاده از قیچی نوک تیز می توانید نوک کاندوم را بادقت برش دهید . پایین کاندوم را از بالای لبه برش بدهید و روی واژن یا مقعد قرار دهید . همان طور که در بالا ذکر شد می توان برای افزایش حساسیت از روان کننده ها استفاده کنید .

سدهای دندانی نوع دیگری از کاندوم های دهانی هستند که روی لب ها قرار می گیرد . گرچه به عنوان پوشش بر روی زبان استفاده می شوند اما مانعی برای تحریک جنسی نیستند حتی بدون تماس مستقیم شما رابطه ی جنسی موفقی خواهید داشت .

منبع : https://www.webmd.com/sex/oral-sex-condom

اگر این مقاله برای شما مفید بود امتیاز دهید
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا